תפריט נגישות

דורון ארז ז"ל

דורון ארז
בן 45 בנפלו
בן עדינה ואליהו
נולד בי"ח באדר תשי"ח, 10/3/1958
שרת במוסד
נפל בעת שירותו
בה' בחשוון תשס"ד, 31/10/2003
מקום קבורה: כפר סבא
הותיר: הורים, אשה - ארנה ושלושה ילדים - גל, נעה ויעל

קורות חיים

בן לעדינה ואליהו, בעל לארנה ואבא לגל, נעה ויעל. נולד בי"ח באדר תשי"ח (10.3.58).

התחנך בבית ספר יסודי המנחיל ובתיכון אהל שם,שם היה תלמיד מצטיין ואהוב, דורון אהב מתמטיקה.

בטיול בר מצווה שלו טס לאיראן. נכח בצופים בשבט ירקון. שיחק במכבי ארזים בכדור יד, תחום הספורט האהוב עליו. בשירותו הצבאי שירת בצנחנים בגדוד 101, לאחר הצבא עבד ולמד במוסד הנדסת מחשבים.

דורון היה בעל חוש הומור רב, אהב לצחוק , לשתות יין טוב והיה אח טוב ומודל לחיקוי כלפי אחיו. בתחילת שירותו במוסד הכיר את אורנה ובשנת 1984 התחתן איתה.

לאחר שנה נולדה ביתו הבכורה גל. לאחר מכן הם יצאו לשליחות בבלגיה ל-4 שנים. בבלגיה נולדו להם גם שתי בנות. לאחר מכן הם חזרו לארץ לזמן מוגבל ולאחר כך יצאו בחזרה לשליחות שהייתה בהולנד ונמשכה כ- 3 שנים. דורון היה אבא שלא נמצא הרבה בבית אך כאשר היה בבית היה מאוד פעיל ומשותף בחיי המשפחה.

לקראת סוף השליחות השנייה דורון החל להרגיש כאבי ראש והרגשת חולשה כללית שנמשכה זמן רב, וכתוצאה מכך חזר עם משפחתו לארץ. בארץ נגלה לדורון כי הוא חולה במחלת הסרטן (מוח). בניגוד לאחרים דורון לקח את המחלה בקלילות ובהומור שעזר לו להתגבר ולהתמודד עם המחלה. בעודו חולה עשה דברים רבים כדי לעזור לאחרים וקיבל תפקיד גבוה בעבודתו במוסד כרמ"ח. בתפקיד כרמ"ח התחיל להקים מוקד לעובדים במוסד.דורון לא הספיק לסיים את הקמת המוקד שהתחיל להקים ולאחר מותו הקמת המוקד הושלמה והמוקד נקרא על שמו "מוקד דורון".

שרת במוסד ביחידה מבצעית. הפגין אומץ לב בעשיה מבצעית חשאית ברחבי העולם, תוך התמודדות עם סכנות רבות. שמר רק לעצמו את הסודות.

הצטיין בעבודתו ובדרכו וצעד למעלה בצעד בטוח. אהוב על המשפחה וחברים שאסף בתחנות חייו.

עד שבא הסרטן וטרף את הקלפים. דורון לא ניצח את הסרטן, אך ניצח ברוח ובדרך שבה ניהל את חייו מתחילתם ועד סופם.

הובא לקבורה בבית הקברות הצבאי בכפר-סבא בז' מר חשון תשס"ד (2.11.03).

יהי זכרו ברוך!

בניית אתרים: לוגו חברת תבונה